Najedź na zdjęcie, aby powiększyć
Tagi
Pióra wieczne, seria limitowana, Aurora Papa, Jan Paweł II, pamiątka, beatyfikacja, 1 maj 2011, limit, seria specjalna, JP2, Aurora, kolekcje limitowane, pióra edycje limitowane, ekskluzywny prezent

Aurora Papa

Pióro Aurora Papa poświęcone papieżowi wytwarza niepowtarzalny urok, nie tylko ze względu na swój wspaniały projekt i wybór kosztownych materiałów, ale także uczucia, które wywołuje. Powstało ono aby uhonorować uniwersalne wartości, które jednoczą ludzi i wychodzą z głębi duszy. Aurora kreuje z pasją pióro wieczne, będące także symbolem pokoju i braterstwa, tworzącym mocną podstawę na której można budować teraźniejszość i przyszłość. Pozłacana skuwka ma wygrawerowane dwa papieskie herby. Z jednej strony jest to orzeł, po raz pierwszy użyty jako herb przez papieża Innocentego III (1198-1216 ). Z drugiej strony znajduje się herb Jana Pawła II: krzyż i litera M, która jest symbolem Maryi. Zwieńczeniem tego dzieła sztuki jest pozłacany klips. Korpus wykonany z wielobarwnego materiału o wyglądzie marmuru, specjalnie stworzonego przez firmę Aurora, przypomina wyglądem kolumny stojące na placu Św. Piotra.

W górnej części skuwki wygrawerowany jest napis XXV I. Paulus II aby uhonorować 25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II. Po raz pierwszy w historii, firma Aurora zdecydowała się na pokrycie metalowego uchwytu pióra złotem.

Pióro wieczne Aurora Papa wyprodukowane w limitowanej edycji 1919 sztuk będzie również wyróżniało się osadzonym na wierzchołku skuwki białym agatem.

Zbiorniczek na atrament, ukryty w korpusie pióra, zapewnia dodatkowo dwie strony pisania mimo widocznego w okienku braku atramentu. Stalówka jest wykonana z litego 18-karatowego złota.

Dla najbardziej wymagających miłośników i kolekcjonerów wiecznych piór, Aurora Papa dostępne jest również z uchwytem i skuwką z litego złota, z rutylowym kwarcem umieszczonym na wierzchołku. Wersja ta jest limitowana do 99 sztuk.
Pióro wieczne Aurora Papa jest jednym z najważniejszych wyrobów wyprodukowanych przez firmę, stanowi o jej kunszcie i precyzji, z których słynie na całym świecie.
Copyright © Autograf
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Strona główna Firma Nasz salon Wybrana kolekcja Akcesoria Akcesoria gabinetowe Nowości Kontakt
Aurora Caran d'Ache Cross Delta Faber-Castell Graf von Faber-Castell
Marlen Montblanc Montegrappa Pelikan Porsche Design Sheaffer Visconti Pineider

pióra wieczne | artykuły piśmienne | przybory do pisania | instrumenty piśmiennicze | luksusowe artykuły piśmiennicze
długopisy | pióra kulkowe | ołówki | edycje specjalne | edycje limitowane | serie limitowane | akcesoria